جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

سایت دکتر نصیر سعیدی اسلامی، با افتخار خدمات جدیدی را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. یکی از این خدمات جدید، خدمت جوانسازی پوست است. این خدمت پوستی جوان، شاداب و پرتلاش را به شما باز خواهد گرداند.

 

دکتر نصیر سعیدی اسلامی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی، با بهره گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و به روز، خدمت جوانسازی پوست را با بهترین کیفیت برای شما ارائه می‌دهد.

 

از مزایای خدمت جوانسازی پوست می‌توان به افزایش ترشح کلاژن و الاستین، کاهش چین و چروک پوست، درمان لک‌های قهوه‌ای و زیر چشمی، بهبود بافت پوست و کاهش ظاهر پوست متلاشی شده اشاره کرد.

 

دکتر نصیر سعیدی اسلامی با داشتن تجربه و مهارت لازم، همواره در خدمت شما عزیزان می‌باشد تا با بهترین روش‌های جوانسازی پوست، به دستیابی به پوستی جوان و شاداب کمک کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره و درمان با دکتر نصیر سعیدی اسلامی، با ما در ارتباط باشید.

footer footer
دکتر سید نصیر سعیدی اسلامی

دکتر سید نصیر سعیدی اسلامی

دکتر سید نصیر سعیدی متولد شهر شیراز هستند. تحصیلات ابتدایی را در دبستان اسدالله پروا واقع در خیابان اردیبهشت گذراندند. با قبولی در آزمون استعدادهای درخشان در مقطع راهنمایی در مدرسه راهنمایی تیزهوشان که آن زمان در خیابان معدل بود ادامه تحصیل دادند. دوران دبیرستان را در دبیرستان شرافتیان واقع در خیابان زند سپری کردند. در حین تحصیلات دوره راهنمایی و دبیرستان با شرکت در کلاس‌های کانون زبان ایران دوره کامل زبان انگلیسی را در این مرکز با موفقیت به پایان رساندند.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما