تزریق فیلر

تزریق فیلر

اگر به دنبال بهبود ظاهر و زیبایی صورت خود هستید، به کلینیک دکتر نصیر سعیدی اسلامی مراجعه کنید و از خدمات زاویه سازی صورت استفاده کنید.

زاویه سازی صورت یک فرایند غیرجراحی است که با استفاده از تزریق مواد آمینواسیدی مانند بوتاکس و فیلر، به شما کمک می کند تا ظاهر جوان و شادابی را به صورت خود بازگردانید. این روش کاملاً ایمن است و نیاز به بستری شدن ندارد.

دکتر نصیر سعیدی اسلامی، یک پزشک مجرب و متخصص در زمینه زیبایی صورت است و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و به روز، به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

با استفاده از خدمات زاویه سازی صورت، شما می توانید به ظاهر جوان و شادابی دوباره برگردید و با اعتماد به نفس بیشتری به زندگی خود ادامه دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت، با کلینیک دکتر نصیر سعیدی اسلامی تماس بگیرید و به بهترین شکل ممکن به زیبایی صورت خود برسید.

footer footer
دکتر سید نصیر سعیدی اسلامی

دکتر سید نصیر سعیدی اسلامی

دکتر سید نصیر سعیدی متولد شهر شیراز هستند. تحصیلات ابتدایی را در دبستان اسدالله پروا واقع در خیابان اردیبهشت گذراندند. با قبولی در آزمون استعدادهای درخشان در مقطع راهنمایی در مدرسه راهنمایی تیزهوشان که آن زمان در خیابان معدل بود ادامه تحصیل دادند. دوران دبیرستان را در دبیرستان شرافتیان واقع در خیابان زند سپری کردند. در حین تحصیلات دوره راهنمایی و دبیرستان با شرکت در کلاس‌های کانون زبان ایران دوره کامل زبان انگلیسی را در این مرکز با موفقیت به پایان رساندند.

بخش هایی از سایت

ارتباط با ما